cukierki.reklamowe
Medycyna admin  

Styl i klasa w ślubnych gadżetach – słodycze ślubne

Krówki ślubne to kolejna nowość na rynku gadżetów i akcesoriów, które dopełnią oprawy naszego wyjątkowego dnia. Polskie młode pary przerobiły już takie trendy, jak okolicznościowe gadżety takie jak tekstylia, zdjęcia, magnesy czy nawet długopisy, ale w ostatnich latach ogromną popularnością zaczynają cieszyć się krówki i słodycze reklamowe, które – z odpowiednią oprawą graficzną – zapewnią urok i styl naszemu przyjęciu.

Do słodyczy wykorzystywanych w tym weselnym trendzie zaliczają się krówki, ciasteczka, czekoladki i cukierki reklamowe. Firmy, które je oferują, mają przeważnie do wyboru kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt możliwych smaków. Po zdecydowaniu się na typ i smak słodyczy, przychodzi czas na zaprojektowanie papierka naszych ślubnych drobiazgów. Do wyboru mamy mnóstwo motywów, czcionek, kolorów i nawet tekstur, a limitem jest nasza wyobraźnia! http://sweet-corner.eu/category/cukierki-reklamowe-krowki

Kiedy przyjdzie dzień wesela, warto zastanowić się gdzie umieścimy nasze ślubne krówki. Jeśli mamy w rodzinie dzieci, które na tradycyjnych weselach zajmują się roznoszeniem kwiatów czy podawaniem obrączek, warto zastanowić się nad zaangażowaniem ich do roznoszenia ślubnych słodyczy, na przykład w pięknych, wiklinowych koszykach. W ten sposób nasze krówki ślubne z pewnością zostaną zapamiętane przez gości, a dzieci będą się przy tym świetnie bawiły. Oprócz wesel i ślubów, cukierki reklamowe mogą zostać także wykorzystane na imprezach komunijnych, chrzcinach, balach maskowych, zabawach czy urodzinach dla dzieci i oczywiście – w celu promowania naszej firmy czy biznesu z pomocą tej słodkiej metody.