moda ślubna
Medycyna admin  

Gdzie kupić w suknię ślubną w Warszawie?

Wybór sukni ślubnej nie jest łatwy. Panna młoda w dniu swojego ślubu chce wyglądać olśniewająco. Dlatego poszukiwanie sukni najlepiej zacząć nawet rok przed planowaną ceremonią. Często to co podoba nam się w katalogach, czy internecie w rzeczywistości nie będzie się już tak dobrze prezentować. Często panny młode mają już wcześniej wizję swojej wymarzonej sukni jednak dopiero ich mierzenie sprawi, że można zobaczyć w czym się czujemy dobrze.

Suknie ślubne Warszawa są różne – syrenki, princessa, w kształcie litery A, boho, itd. Jednak dopiero jej przymierzenie sprawi, że zobaczymy, czy dobrze wyglądamy w danym kroju. Suknia ślubna musi pasować do nas i do naszego charakteru. Większość kobiet dobrze wygląda w sukni w kształcie litery A. Posiada ona w górnej części obcisły gorset i delikatnie rozszerza się ku dołowi. Model ten pasuje zarówno dla szczupłych, jak i bardziej krągłych pań, gdyż fason w kształcie litery „A” tuszuje zbyt szerokie biodra i brak wcięcia w talii.

Fason princessa – księżniczka będzie pasował szczególnie niższym kobietom. Boczne cięcia mają za zadanie optycznie wydłużyć sylwetkę, a fason sukni pozwala ją wyszczuplić. Suknia ta jest mocno dopasowana w górze i rozszerza się znacznie ku dołowi. Często są to suknie na kole. Z kolei fason sukni – rybka sprawdzi się dla kobiet o figurze klepsydry i gruszki. Suknia podkreśli krągłe biodra i pupę. Rybka jest obcisła i rozszerza się znacznie od kolan w dół. Moda ślubna pozwala każdej kobiecie wybrać odpowiedni fason sukni dla siebie. Suknie należy przymierzać w cielistej bieliźnie i w butach na obcasie.