krówki slubne
Medycyna admin  

Krówki ślubne jako słodki pomysł

Czy słyszeliście o czymś takim, jak krówki weselne? Pewnie niektórzy z Was już mieli do czynienia z takimi łakociami. Co więcej, może udało Wam się nawet spróbować takich słodyczy, które na pewno mają nieziemski smak. Dlaczego tak się nazywają – weselne? Otóż chodzi o to, że są to cukierki przeznaczone dla gości weselnych, jako podziękowanie za przybycie na całą zabawę.

W ostatnim czasie bardzo modnym stało się prezentowanie takich łakoci, które możecie osobiście wręczyć każdej osobie (jednak możecie nie mieć na to czasu, tym bardziej, jeżeli na zabawie będzie bawiło się bardzo dużo osób) lub poprosić obsługę, aby na talerzu każdej zaproszonej osoby położyły takie cukierki. Warto pomyśleć o tym, aby zamówić większą ilość takich krówek. Przykład: jeżeli zaprosiliście 100 osób, to pomyślcie o tym, aby zamówić 300 cukierków.

Lepiej, żeby każda zaproszona osoba dostała chociaż po trzy cukiereczki (z reguły wręcza się nieparzysta ilość kwiatów, to z cukierkami też tak może być), niż tylko po jednym. Dla Rodziców swoich możecie zamówić krówki ślubne w specjalnych, brandowanych opakowaniach, które możecie wręczyć im również w formie podziękowania, jeżeli nie macie pomysłu na prezent. Ślubne cukierki w postaci krówek cieszą się ogromną popularnością. Wiele przyszłych Par młodych zamawia również specjalne, małe woreczki, do których można schować po kilka cukiereczków. Tak opakowane cukiereczki, położone na talerzach Waszych gości będą na pewno najlepszą formą podziękowania za to, że wszyscy zechcieli razem z Wami bawić się w tym szczególnym i radosnym dniu.