salon kosmetyczny Sekrety Piękna
Medycyna admin  

Specyfika zabiegów w salonach kosmetycznych

Smukłe, jędrne i wysportowane ciało rodem z pierwszych stron kolorowych magazynów, kto z nas o takim nie marzy?. Jak miło założyć obcisłą sukienkę i nie obawiać się, że tu i ówdzie jest nas za dużo, a te nadprogramowe kilogramy i wałeczki tłuszczu z pewnością radośnie będą się odznaczały pod wymarzoną kreacją.

Co zrobić, gdy już troszkę kilogramów udało nam się zrzucić, a mimo to nadal mamy wystające boczki, nieestetycznie wyglądające ramiona czy podwójny podbródek. Z pomocą przychodzi nam klinika medycyny estetycznej i zabieg jakim jest liposukcja. Zabieg ten to nic innego jak pozbycie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej poprzez jej odessanie. Jest to zabieg dość bezpieczny i przynoszący oczekiwane efekty w postaci utraconych centymetrów. Mamy do wyboru wiele technik wykonywania zabiegu, jest to jednak kwestia indywidualna. Lekarz po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z pacjentem, rozeznaniu się w jego wynikach badań, jak i oczekiwaniach co do efektu końcowego, wybiera najodpowiedniejszą metodę na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Niekiedy zachodzi potrzeba wykonania zabiegu w kilku sesjach, gdyż podczas jednego można odessać tylko taką ilość tkanki tłuszczowej, jaka jest dla pacjenta bezpieczna,aby uniknąć ewentualnych powikłań zabieg rozkłada się na kilka pojedynczych. Liposukcja przychodzi nam z pomocą, gdy tradycyjne metody odchudzania zawodzą. Jest to dobre rozwiązanie,podnoszące samoocenę i komfort psychiczny pacjentów. Dla utrzymania efektów, warto wprowadzić na stałe właściwą dietę oraz odpowiedni rodzaj aktywności fizycznej, co pozwoli nam się cieszyć idealnym wyglądem fizycznym i zdrowiem na długie lata.

Klinika medycyny estetycznej Kraków |