kocyk minky
Pozostałe admin  

Kocyk minky dla maluszka

Gdy kobieta jest w ciąży, już zanim urodzi dziecko, wraz z partnerem, jeśli jest on obecny, urządza pokój dziecięcy i przygotowuje całą wyprawkę. Przygotowanie się na przyjście dziecka na świat jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego człowieka, który oczekuje potomka.

Wiele wyborów wydaje się być bardzo trudnych i należy sobie zadać wiele pytań, wybierając ubranka lub inne rzeczy przeznaczone dla naszego dziecka. Czy to jest bezpieczne? Czy mojemu dziecku będzie wygodnie?

Rosnącą popularnością cieszy się obecnie tzw. kocyk minky . Jest to kocyk uszyty z polarowego materiału, pierwotnie nazywany tak od nazwy firmy, która go produkuje. Obecnie pod nazwą „minky” znajdziemy polary produkowane przez różne firmy, ponieważ nazwa dotyczy już wszystkich polarów o charakterystycznych wypustkach. Choć oryginalnie były to kropki, obecnie wypustki mogą przyjmować różne kształty, np. serduszek czy gwiazdek.

Takie kocyki podszyte bawełną lub innym naturalnym materiałem są oddychające, ale także grzeją dziecko. Wypustki świetnie pobudzają dziecko neurologicznie.

Dobra jakość kocyków z oryginalnego polaru minky może być potwierdzona na wielu forach internetowych, a także na przykład na grupach w serwisie facebook przeznaczonych dla rodziców. Wystarczy zadać odpowiednie pytanie, a zostaniemy zasypani morzem pozytywnych opinii. Jest to fantastyczne rozwiązanie, jeśli szukamy kocyka dla naszego dziecka, lub jeżeli wśród naszych znajomych urodził się maluch, a my chcemy sprawić im oryginalny i przydatny prezent.