liposukcja
Medycyna admin  

Liposukcja dla mężczyzn

Jesień i zima to miesiące, które nie sprzyjają kobiecej sylwetce. Kiedy za oknem wieje zimny wiatr, a drogi zasypane są śniegiem mało z nas ma ochotę wyjść z domu chociażby na spacer. Zimą ulubionym sprzętem jest TV – zakopujemy się pod kocem z kubkiem gorącej herbaty i ulubionymi przekąskami. Z czasem jednak przychodzi wiosna i kiedy zrzucamy z siebie zimowe ubrania okazuje się, że wygląd naszej sylwetki pozostawia wiele do życzenia.

Odsysanie tłuszczu u mężczyzn

Nadprogramowe kilogramy gromadzone przez całą jesień i zimę niestety nie znikną w ciągu jednego tygodnia, jednak miesiąc uczciwej diety i ćwiczeń sprawi, że wrócimy do formy sprzed zimy. Czasem jednak zdarza się, że potrzebujemy poprawić sylwetkę na przysłowiowe „już”, bo za kilka dni czeka nas ważne spotkanie lub rodzinna impreza na której chcielibyśmy zabłysnąć w pięknej, obcisłej sukience. W takim wypadku można skorzystać z wyszczuplającej bielizny, która wizualnie odejmie nam 1-2 kg. W ekspresowym kształtowaniu ciała sprawdzą się także zabiegi kosmetyczne, a wśród nich masaż bańkami chińskimi, Kriolipoliza i jest miejscem, gdzie salony kosmetyczne prześcigają się w coraz to lepszych ofertach – jeśli dobrze poszukasz to wymodelujesz ciało za naprawdę niewielkie pieniądze.

Oczywiście musisz zdawać sobie sprawę, że żadne zabiegi kosmetyczne nie będą efektywne na dłuższą metę jeśli w następnym etapie nie zadbasz o swoją dietę. Liposukcja wprawdzie usunie tkankę tłuszczową, jednak tkanka ta pojawi się na nowo, jeśli nadal będziesz dostarczać do organizmu zbyt dużo kalorii.

Kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest zdrowa dieta oparta na warzywach, owocach, zdrowych tłuszczach, kaszach oraz na pełnoziarnistym pieczywie i makaronach. Ważne jest także odpowiednie spożycie płynów w postaci niesłodzonych soków, wody i herbat.