mata podłogowa dla dzieci
Pozostałe admin  

Mata dla dzieci to zabawa i bezpieczeństwo

Większość rodziców, którzy oczekują na przyjście na świat dziecka, a zwłaszcza pierwszego rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem, zabawkami i akcesoriami dla dziecka. Kupujemy wszystko co tylko nawinie się nam pod rękę, bo ładne, bo na forum polecali, bo koleżanka to kupiła, bo może się przydać.

Z tym ostatnim różnie bywa, w większości się jednak nie przydaje i ląduje w kącie a nasze konto bankowe jest zmniejszone o znaczną kwotę, która przysłowiowo wylądowała w „błocie”.

Warto zainwestować w akcesoria które od dawien dawna się sprawdzały takie jak wózek trzy w jednym z nosidełkiem, gondolą i spacerówką, wiadomo wydamy więcej pieniędzy na raz ale będzie nam służył dłużej.
Kolejną przydatną rzeczą jest mata do zabawy dla niemowląt . Jest bardzo funkcjonalna przydaje się od pierwszego dnia życia dziecka, nawet do trzydziestego szóstego miesiąca, więc całkiem sporo. Mata podłogowa dla dzieci rośnie wraz z nimi, umila im czas, a brzegi chronią przed upadkiem. Łóżeczko, nad tym każdy rodzic się musi zastanowić, ponieważ w większości przypadków maleństwo ląduje wraz z rodzicami we wspólnym łóżku, więc lepiej w takim przypadku zainwestować w dostawkę do łóżka.

Leżak – bujak również jest niezmiernie pomocny i ułatwia życie młodym rodzicom. Maleństwo jak już trochę podrośnie to chcę widzieć wszystko co się dzieje wokół niego dlatego fajnie go włożyć do takiego leżaczka, żeby obserwowało co się dzieje wokół niego. Jeżeli chodzi o elektryczną nianie to się sprawdza w momencie gdy mamy duży lub piętrowy dom, i ciężko byłoby usłyszeć płacz dziecka, mieszkając w bloku nie ma potrzeby kupować nianię, bo wiadomo tam mieszkania są malutkie. Całkowicie odradzam kupno takich rzeczy jak kamerka lub detektor ruchu, pieniądze wydamy niepotrzebnie, bo zapewniam was i tak to posiadając będziecie co chwila sprawdzać co u maleństwa. Lepiej z niektórymi rzeczami poczekać na przyjście na świat maleństwa, aby się przekonać czy jest nam to niezbędne.