komponenty do tworzenia przypinek reklamowych
Pozostałe Andrzej Mak  

Upominek dla potencjalnego klienta

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo różnych form reklamy i promocji i na pewno jedną z nich są popularne, reklamowe gadżety. Takie gadżety szczególnie mają wzięcie podczas jakichś pokazów, targów, wystaw czy imprez, gdzie produkty lub usługi firmy są wystawione dla masowego odbiorcy. Taki potencjalny klient na pewno pomyśli więc ciepło o firmie, jeżeli dostanie choć drobny upominek od jej przedstawiciela.

Fajnym pomysłem na taką dosyć tanią, ale i atrakcyjną reklamę, są na przykład przypinki. Trzeba przyznać, że przypinki reklamowe z atrakcyjnym nadrukiem to naprawdę niezły upominek dla potencjalnego klienta. Wyglądają one jak okrągła, metalowa tarcza o średnicy kilku centymetrów, ze strony wewnętrznej mają szpilkę do przypięcia ich do jakiejś torby lub ubrania, a ze strony zewnętrznej oczywiście nadruk reklamowy, który jest dla trwałości obciągnięty przezroczystą folią.

komponenty do tworzenia przypinek reklamowych

Takie przypinki metalowe są bardzo trwałe i pozwalają pamiętać o naszej firmie klientowi przez lata. Oczywiście pod warunkiem, że nadruk będzie bardzo atrakcyjny i oprócz firmowego logo zawierać jakieś zachęcające hasło, slogan, coś, z czym dobrze kojarzy się firma. Całość powinna być kolorowa, czytelna i wpadająca w oko. Takie przypinki na zamówienie produkują w dowolnych, nawet bardzo dużych ilościach – idących w tysiące sztuk, firmy będące producentami tychże gadżetów reklamowych.

Obecni producenci przypinek gwarantują odpowiednio wysoką jakość swoich produktów i szybką realizację zleceń, dzięki czemu nawet na tydzień przed daną kampanią reklamową czy wydarzeniem zdążymy jeszcze zamówić i otrzymać przypinki. Tak przynajmniej jest w firmie Buttonfly.pl oferującej przypinki metalowe na zamówienie.