Technologia admin  

Nagrywanie w powietrzu jeszcze nigdy nie było tak dokładne

Twoje nagrania wzbudzą podziw i zazdrość

Drony DJI, zwłaszcza te profesjonalne, są tak dopieszczone, że nie sposób będzie nagrać nimi coś słabego. Nawet laik może stworzyć coś wspaniałego, a obsługa sprzętu będzie samą przyjemnością. Amatorzy bez problemu poradzą sobie z kamerą nagrywającą w rozdzielczości FullHD, a dodatkowa obecność matrycy CMOS 12MP zadba o prawidłową ostrość zdjęć. Nie ma potrzeby martwienia się, że stabilizacja rejestrowanego obrazu będzie szwankowała. Jest ona na tyle wysoka, że jakiekolwiek drgania sprzętu nie wpłyną negatywnie na ostateczny efekt końcowy. Brzmi zbyt doskonale? Cóż, producent jest już wiele lat na rynku i cały czas trzyma poziom, a modele zawierające rozdzielczość 4K, to już w ogóle bajka.

Profesjonaliści – szykujcie się, bo oto Wasza praca nabierze kształtów!

Dobra stabilność, udźwig i odporność na czynniki zewnętrzne w przypadku zaawansowanego sprzętu, to klucz do sukcesu. Jest on możliwy mając do dyspozycji model Inspire 2, czy Matrice 600 PRO. Używa się ich w przemyśle fotograficznym i filmowym. Ten pierwszy jest połączeniem rozwiązań dedykowanych profesjonalistom, ponieważ posiada opcję projektowania autonomicznych tras lotu, kamerki FPV, czy inteligentnych trybów Follow lub Spotlight. Kopter z kamerą Inspire 1, czy PRO lub Inspire RAW mogą być sterowane przez dwóch operatorów. Jeden z nich zajmuje się wówczas kadrowaniem kamerą, a drugi obsługą lotu. Z kolei matryca 4/3 znajduje się w odmianie PRO i RAW, wobec czego nagrywanie z lotu ptaka jest jeszcze dokładniejsze, a istnieje także opcja wymienności optyki. Obiektyw może pochodzić od firmy Panasonic czy Olympus.

Kolejne zalety, które przemówią za kupnem tych kopterów

Chyba nie trzeba podkreślać, jak ważne są dobrej jakości zdjęcia i nagrania. Niby wiadomo, że ważne z jakimi wspomnieniami się wiążą, ale jeśli można mieć te w genialnej jakości, to chyba warto po latach usiąść wspólnie z rodziną, czy znajomymi i obejrzeć na dużym ekranie to, co zostało uwiecznione. Lata lecą, a inwestycja w dobry sprzęt przyniesie wiele radości i to właśnie po tym upływie czasu. Oczywiście, efekt widać od razu, ale rzecz w tym, że takie magazynowanie wspomnień jest warte zachodu. A to z kolei nie stanowi aż tak dużego wyzwania, jakby się mogło wydawać. To tylko kwestia wyboru modelu, który spełnia oczekiwania klienta, a drony DJI posiadają wszystko, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Producent bez przerwy poszerza gamę tych podniebnych cudów techniki, a jego kreatywność nie przestaje zaskakiwać. Innowacyjność i funkcjonalność to coś, co przyciągnęło już niejednego klienta. Te koptery przyczyniły się do rozwoju wielu branż, jak fotografia, ratownictwo, geodezja, czy nawet przemysł i rolnictwo. Sektory te otrzymały nowe spojrzenie, czy to na reklamę, czy na usprawnienie pracy. Jednak niezależnie od tego, co zrobiły, w dalszym ciągu są ulepszane, a ich zastosowań przybywa.